Anglikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

PR7 7EU, Buckshaw Village, Chorley, Astley and Buckshaw, Chorley, Lancashire, England: PR7 7EU

PR7 7EU

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :PR7 7EU, Buckshaw Village, Chorley, Astley and Buckshaw, Chorley, Lancashire, England
Zonë 1 :Buckshaw Village
Qytet :Chorley
Rajon 4 :Astley and Buckshaw
Rajon 3 :Chorley
Rajon 2 :Lancashire
Rajon 1 :England
Vend :Angli
Kodi Postar :PR7 7EU

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :GB-LAN
gjerësi :53.67861
gjatësi :-2.65483
Zona Koha :Europe/London
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

PR7 7EU, Buckshaw Village, Chorley, Astley and Buckshaw, Chorley, Lancashire, England është e vendosur në Angli.Kodi i saj është zip PR7 7EU.

Të tjerët u kërkohet në
PR7 7EU, Buckshaw Village, Chorley, Astley and Buckshaw, Chorley, Lancashire, England,PR7 7EU ©2014 kodin postar Query